U grupi B na Evropskom prvenstvu u Francuskoj, večeras su odigrane posljednje dvije utakmice. Vels je nadigrao Rusiju sa 3:0, dok su Engleska i Slovačka remizirali 0:0.

Velšani su od prve minute dominirali terenom i nakon poluvremena već imali dva gola prednosti. Za 1:0 je pogodio Ramsey u 11. minuti, da bi Taylor udvostručio prednost svoje selekcije devet minuta kasnije. U nastavku Vels je potvrdio pobjedu golom Balea u 67. minuti.

Englezi i Slovaci su odigrali bez golova. Gordi Albion bio je puno bolja ekipa, no nisu uspjeli postići gol protiv veoma defanzivne Slovačke koja je na kraju sa 4 boda završila treća u grupi i sada čeka rasplet ostalih utakmica.

GRUPA B – 3. KOLO

1. Vels 6

2. Engleska 5

3. Slovačka 4

4. Rusija 1

Podsjećamo, naša nagradna igra je i dalje u toku. Pošalji SMS, pogodi rezultate utakmica na EP i osvoji vrijednu nagradu.