(VIDEO) Gospodski potez Cristiana Ronalda: Još jednom pokazao zašto je jedan od najvećih

Al Nassr je na svom terenu dočekao Persepolis u 5. kolu grupe E azijske Lige prvaka, a u 2. minuti susreta viđen je nesvakidašnji detalj kada je u pitanju Cristiano Ronaldo.

Portugalac je nakon duela s protivničkim igračem pao na zemlju u kaznenom prostoru Perpolisa, a sudija utakmice je situaciju ocijenio kao jedanaesterac i pokazao na bijelu tačku.

Međutim, na opće iznenađenje, Ronaldo prigovorio ovoj odluci i priznao je da nije bilo kontakta.

Nakon prigovora portugalske zvijezde, arbitar je poništio odluku i igra se nastavila.
Utakmica je na kraju okončana rezultatom 0:0, a nema sumnje da je ovo fair-play potez karijere Ronalda. Portugalac je teren napustio nešto ranije u 78. minuti nakon što je dobio jedan nezgodan udarac u vrat.