Zvijezda 09 nakon preokreta savladala Tuzla City

Fudbaleri Zvijezde 09 savladali su ekipu Tuzla Cityja u meču 28. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine. Konačan rezultat meča glasio je 3:2. Gosti su poveli u osmoj minuti preko Kobiljara. Samo pet minuta kasnije Zvijezda 09 dolazi do izjednačenja preko Salimana. Novo vodstvo Tuzla Cityju donio je Pantelić u 71. minuti. Radost gostiju ponovno nije dugo trajala jer je svega minutu kasnije Maksimović iz penala pogodio za novo izjednačenje. Za veliki preokret i važnu tri boda Zvijezde 09 pogodio je Maksimović u 85. minuti. Zvijezda je ostala na posljednjem mjestu sa 20 bodova, ali je ovom pobjedom zadržala nade za opstanak u bh eliti. Tuzla City ima 27 bodova, te se do kraja sezone također mora boriti za opstanak.