(VIDEO) Srbijanski fudbaler postao hit na društvenim mrežama zbog simuliranja

Porto je u dramatičnoj utakmici izbacio Juventus u osmini finala Lige prvaka. Portugalci su u Torino stigli s prednošću 2:1, a nakon 90 minuta uzvrata Juventus je vodio istim rezultatom pa su se igrali produžeci.

Obje ekipe su postigle po pogodak u dodatnih 30 minuta pa je Porto prošao zbog gola više u gostima.

Portugalci su nakon drugog gola pokušali u produžecima ukrasti što više vremena, a u tome se posebno proslavio veznjak Marko Grujić. Ušao je u igru u 90. minuti, a pred kraj produžetaka se probio po desnoj strani i izborio prekršaj.

Portu je u tim trenucima odgovaralo da Grujić što duže ostane na travi, a on se valjao gotovo pola minute te ga je kamera snimila kako to radi s osmijehom vireći kroz prste.

Snimak Grujićevog simuliranja postala je hit na internetu jer jako podsjeća na simuliranje Sergija Busquetsa 2010. godine protiv Intera.

Izvor: Hayat.ba