Spahić junak Salinesa: Jarčevi u Mejdanu pobijedili Brotnjo

FC Salines iz Tuzle slavio je u 7. kolu Premijer futsal lige BiH protiv Brotnjo Premier SK rezultatom 3:2.

Čitlučani su u ovom meču bili oslabljeni neigranjem povrijeđenog Kristijana Pantića, Marka Grgića te Mateja Čilića, a to su domaći znali iskoristiti.

Salines je do prednosti stigao u 5. minutu, kada je mrežu Dujmovića zatresao Jasmin Spahić. U 9. minutu na 1:1 je poravnao Anto Galić, ipak posljednju riječ u prvom dijelu je imao Salines kada je novu prednost svojoj ekipi donio Mehmed Ramić. Tako se rezultatom 2:1 otišlo na odmor.

Drugi dio bolje otvaraju gosti, i stvari na početak vraća Goran Knežević u trećem minutu nastavka kada pogađa za 2:2. Konačnih 3:2 i nova tri boda Salinesu donosi Jasmin Spahić, svojim drugim pogotkom na utakmici, pet minuta prije kraja susreta.

Salines u narednom kolu gostuje kod Zrinjskog, dok Brotnjo Premier SK u hercegovačkom derbiju dočekuje Mostar SG Staklorad.

Izvor: 4plus1.ba