FOTO ŠOK NA TUŠNJU: Indolentna Sloboda poražena od Drine!

Ni u najluđim snovima navijači i simpatizeri Slobode nisu mogli očekivati da će njihovi ljubimci izgubiti od otpisane Drine sa 0:2 i to na tušanjskom stadionu.

sloboda drina 1

Poraz je to koji mnogo boli, jer je Crveno-crne udaljio od titule prvaka BiH. Tuzlaci su sada na 4 boda zaostatka za Zrinjskim i teško je očekivati da se u posljednja tri kola može dogoditi čudo.

sloboda drina 2

Sloboda je bila bolja u prvom poluvremenu, stvorila nekoliko dobrih prilika, međutim bez realizacije.

Šok je uslijedio na samom otvaranju drugog dijela utakmice. Kuzmanović se “vrtio” oko kaznenog prostora Slobode, šutirao iz okreta i sjajno pogodio donji desni ugao golmana Pirića.

sloboda drina 3

Taj gol kao dao je pokosio noge domaćim fudbalerima, koji su krenuli u napad, no sve je to bilo jalavo i stihijski.

Drina je pitanje pobjednika riješila u 69. minuti, a gol je nakon kontranapada postigao Stefanović.

sloboda drina 4

Do kraja nije bilo promjene rezultata, domaći navijači nezadovoljni su napustili stadion, a svoje su ljubimce “počastili” zvižducima”.