CRVENO-CRNI NA NIVOU: Dominantna Sloboda potpuno nadigrala Radnik (VIDEO+FOTO)

Odličnu seriju Sloboda je nastavilia i u 7. kolu BH Telecom Premijer lige BiH. Tuzlaci su protiv Radnika iz Bijeljine prikazali još jednu bravuroznu igru i rezultatom 2:0 nadigrali gostujući sastav.

Sloboda je bila bolji rival u prvom poluvremenu koje je završeno bez golova. Dobre šanse u propustili Smajić Baraban, Husejnović i Vidović, dok je sa druge strane najopasniji bio Đelmić koji je u dva navrata zaprijetio golu Tuzlaka. Oba puta Vukliš je bio siguran.

Redale su se prilike pred golom gostiju i u nastavku. Sloboda je bila potpuno dominantna, a gostujuća odbrana ipak je kapitulirala u 63. minuti kada je fantastičan gol postigao Ivan Baraban.

Sloboda je i dalje nastavila napadati, a sve je bilo riješeno u 79. minuti susreta. Pirić je nabacio sa desne strane, a glavom je sjajno pogodio rezervista Zukić postigavši tako prvi gol u sezoni.

Crveno-crni pod vodstvom Zlatana Nalića igraju preporođeno, sada su na 4. mjestu tabele, a naredne bodove pokušaće osvojiti kod Mladosti u Doboju kod Kaknja.