Husejnović: Nismo mogli pobijediti da smo igrali deset dana

Rukometaši Konjuha su sinoć, u 19. kolu Premijer lige BiH u gostima poraženi od ekipe Goražda rezultatom 23:22.

Stolari su pružili dostojan otpor domaćem timu. Na poluvremenu je rezultat glasio 14:12, rezultat je u nastavku faktički bio u egalu, a prema riječima iz tabora Živiničana i drugi faktori su utjecali na konačan ishod.

“Nismo mogli pobijediti da smo igrali deset dana. Bilo je tu par sumnjivih sudijskih odluka, a na kraju nismo imali ni sreće jer je domaći golman dobro branio”, rekao je za Kameleon Amar Husejnović, rukometaš Konjuha.

Ipak, u Konjuhu nema vremena za predah. Već u srijedu od 19 sati Stolari dočekuju Derventu, a veoma gust raspored nastavlja se vikend gostovanjem u Banja Luci kod Borca.