Liverpool je u 23. kolu Premier lige slavio sa 5:4 protiv Norwicha u nevjerojatnoj utakmici.
Kloppova ekipa sjajno je otvorila utakmicu i povela pogotkom Firmina, no domaći su se vratili u 29. minuti kada je Mbokani zabio petom. Do kraja prvog dijela Norwich je preokrenuo preko Naismitha.

Norwich vs Liverpool 4-5 ALL GOALS & HIGHLIGHTS by livegoalshd

Početkom drugog poluvremena Naismith je izborio jedanaesterac u duelu s Morenom, a Hoolahan s bijele tačke zabio za 3:1. Samo minutu kasnije je Henderson smanjio, zatim je Firmino u 63. izjednačio, a Milner nakon velike pogreške domaćeg kapitena Martina zabio za preokret.
U drugoj minuti sudijske nadoknade Bassong je topovskim udarcem donio izjednačenje Norwichu, a u zadnjoj minuti nadoknade Lallana se sjajno snašao i zabio za konačnih 4:5.