VIDEO Drama na Otoci: Uporna Sloboda izvukla bod u finišu!

Fenomenalnu utakmicu odigrali su danas na stadionu Otoka domaći Olimpic i tuzlanska Sloboda, a u okviru 12. kola Premijer lige BiH. Utakmica je završena rezultatom 3:3, iako su Tuzlaci desetak minuta do kraja gubili sa 3:1.

Olimpic je poveo iz prve prilike u 16. minuti. Hadžić je ubacio, Kobiljar je vratio do Mašića, koji sjajnim udarcem matira Bobića za radost domaćih.

Sloboda je odmah odgovorila, tačnije u 23. minuti. Efendić je centrirao, a najbolji strijelac Slobode ove sezone Krpić izjednačio rezultat.

Vukovi su ponovo poveli u 31. minuti susreta. Poslije centaršuta iz kornera, Isić je glavom pogodio sa 2:1 i novo slavlje domaćeg tima.

Do 68. minute gledali smo uspavanku, da bi utakmicu riješio iskusni Regoje i postigao treći gol za Olimpic. Nakon prekida i ubacivanja, Zolj je vratio loptu na peterac, a Regoje istu pospremio u mrežu.

U 81. minuti Sloboda je uspjela smanjiti na 3:2. Bila je to dobra kombinacija Tuzlaka, nakon koje je Krpić stigao do lopte i postigao svoj drugi gol na utakmici.

Kada se očekivao kraj meča, Mehmedagić je uspio zabiti za izjednačenje i veliki bod. Igrala se 93. minuta, Fatić je ubacio nakon kornera, a defanzivac Slobode pogodio za konačnih 3:3.

Sada Tuzlacima slijede tri utakmice protiv Širokog Brijega, prva na Tušnju u već srijedu, u okviru osmine finala Kupa BiH.