Sloboda u “generalci” razočarala navijače

Fudbaleri Slobode danas su na pomoćnom terenu stadiona Tušanj odigrali posljednju kontrolnu utakmicu prije početka proljetnog dijela prvenstva. Protivnik je bila Zvijezda iz Gradačca koja je “crveno-crne” porazila sa 1:2.

Do kraja prvog poluvremena nije bilo ozbiljnijih prilika te se na odmor otišlo bez golova, a onda u nastavku tri pogotka. Igrao se 57. minut kada Sloboda dolazi do vodstva, a strijelac je Mijić kojeg je odlično uposlio Amer Bekić.

Vodstvo Slobode trajalo je do 68. minute kada fudbaleri Zvijezde preko Kesića dolaze do gola i izjednačenje rezultata, a do kraja susreta i do pobjede.

Hrvanović je srušio Delića, nakon čega je dosuđen penal za Zvijezdu. Odgovornost preuzima Ćivić i preciznim udarcem pogađa za pobjedu Zvijezde rezultatom 1:2.

Takmičenje u Premijer ligi BiH nastavlja se 17. februara kada na Tušanj stiže Mladost iz Doboja kod Kaknja.

Izvor: fksloboda.ba