Jednu od najlošijih domaćih partija u posljednjih nekoliko godina, pružili su večeras košarkaši Slobode u 3. kolu Lige za opstanak prvenstva BiH.

2

Vrlo dobra i uigrana ekipa Zrinjskog pokazala je kvalitet više i demolirala pulene Vlade Mićanovića rezultatom 51:83 (21:23, 11:22, 11:20, 8:18).

3

Tuzlaci su u egalu bili jedino u prvom periodu nakon kojeg su gubili 21:23, sve ostalo bilo je za žal i zaborav. Tim Senada Muminovića dominirao je u skoku, pod košem, u procentu šuta i najbitnije u borbenosti i zalaganju.

4

Razlika u korist gostujućeg tima povećavala se iz minuta u minut, pa je i njihova pobjeda sasvim zaslužena.