NAJSLABIJA PARTIJA SLOBODE OVE SEZONE: Neočekivan poraz od Mladosti (FOTO)

Fudbaleri Slobode pružili su možda i najslabiju partiju u ovoj sezoni Premijer lige BiH. Izgubili su Crveno-crni u Doboju kod Kaknja od ekipe Mladosti rezultatom 1:0, ali više boli činjenica da pristup i igra nisu bili na nivou.

Jedini gol na utakmici postigao je Abid Mujagić u 30. minuti susreta. U nastavku je trener Slobode Zlatan Nalić pokušao određenim izmjenama probuditi svoj tim, ali nije išlo. Čak je Sloboda posljednjih 12 minuta igrala sa igračem manje, jer nakon povrede Barabana trener Tuzlaka nije imao više pravo na izmjene.

Do kraja susreta jednu priliku za poravnanje rezultata imao je Adžem, ali je njegov udarac pogodio prečku. Prije toga, domaći su promašili dvije kolosalne prilike, pa se može reći kako je ovaj rezultat na kraju i realan.

Slijedi reprezentativna pauza nakon koje se nastavlja Premijer liga BiH. Fudbaleri Slobode u naredna dva kola su domaćini, prvo Čeliku, a zatim i GOŠK-u.