MUK U MEJDANU: Očajna Sloboda doživjela i četvrti vezani poraz! (FOTO)

Četvrti poraz zaredom doživjeli su košarkaši Slobode u domaćem prvenstvu. U Velikoj dvorani Mejdan večeras je bio bolji bijeljinski Radnik sa 64:78 (21:15, 12:33, 21:12, 10:18).

Vidjelo se da je Sloboda izgubila kvalitet u ofenzivnoj igri bez najboljeg igrača ove sezone Marka Rikala. Očajna druga četvrtina ekipe Velimira Gašića rezultirala je zaostatkom domaćeg tima na poluvremenu 0d 15 poena razlike (33:48).

Sloboda se vratila u trećem periodu puno borbenijom igrom. Došli su Tuzlaci na svega dva poena zaostatka (54:56), ali iskusnija ekipa Radnika nije dopuštala potpuni preokret. Bijeljinci su svoj kvalitet pokazali i u posljednjem periodu te do kraja ostvarili veliku pobjedu.

Kokoruš je u gostujućem sastavu ubacio 21 poen, Kaluđerović i Pavlović po 18. U ekipi Slobode Hasandić je ubacio 13 koševa, 11 je pogodio Čampara, a 10 Petrov.