LUDNICA, HISTORIJA, ČUDO, SENZACIJA: Barcelona uspjela uraditi nemoguće!!! (VIDEO)

Ludnica na stadionu Camp Nou! Barcelona je večeras uspjela nadoknaditi zaostatak od 0:4 protiv PSG-a iz prvog meča, jer je deklasirala svog protivnika sa 6:1!

Katalonci su do 62. minute vodili 3:0, a onda ih je gol Cavanija šokirao i niko više nije vjerovao u nemoguće, osim, čini se domaćih fudbalera kojima je za to trebalo tri gola.

To su i uradili i to u roku od svega 7-8 minuta. Neymar je dao dva gola u finišu, a u 96. minuti junak je postao Sergio Roberto koji je u trans bacio navijače Barcelone.

Sigurno je da će ovaj susret ući u historiju fudbala, jer je Barcelona postala prvi tim koji je uspio nadoknaditi četiri gola zaostatka.

Moramo naglasiti da su golove za Barcu u prvom poluvremenu postigli Suarez i Kurzawa (autogol), dok je Messi zabio za 3:0 na startu drugog poluvremena.

Nekako je duel Borussije Dortmund i Benfice pao u sjenu, a domaći tim lagano je izborio četvrtfinale pobjedom od 4:0. Aubameyang je naplatio sve promašaje iz prvog meča, te sada pogodio ti puta, dok je jedan gol dodao Pulišić.