Kula Gradačac je u 18. kolu Premijer lige za odbojkašice ugostila BL Volley i glatko riješila utakmicu u svoju korist rezultatom 3:0 (25:20, 25:16, 25:13).

Pred malim brojem gledatelja, Kula je za sat i deset minuta riješila utakmicu kontra protivnika koji je ozbiljniji otpor pružio samo u prvom setu, ali i tada se vidjelo ko je kvalitetnija ekipa i da konačan pobjeda domaćih neće doći u pitanje.

U ekipi Kule koja je nastupila bez najbolje igračice Radišković, ponajbolji pojedinac je bila Amra Mandžukić, dok su ostale igrale dovoljno da bez problema dobiju susret.

Treba istaći da je ovo bila i oproštajna utakmica za Nevenu Čvoro čija daljnja karijera, zbog teže povrede, je upitna. Svakako uz veliku njenu pomoć i igre kapitena Radišković koje su i reprezentativke BiH, OK Kula je u prošlim sezonama daleko bolje kotirala na tabeli, a sada je težište bacila na mlađe snage iz svog pogona.

Piše: Suad Krajnović