Musina partija za zaborav u dramatičnom trijumfu Long Island Netsa

Musa je na parketu proveo 30 minuta i za to vrijeme postigao svega šest poena uz dva skoka i tri asistencije. Naš košarkaš je posebno neprecizan bio s linije za tri poena budući da je pogodio jednu “tricu” iz sedam pokušaja.

Najefikasniji u Musinoj, pobjedničkoj ekipi bio je Mitchell Creek s 23 poena, dok je Theo Pinson ubacio 21 uz pet skokova. Kod domaćina istakao se Dwayne Bacon s 27 poena i šest skokova.

Inače, ekipa Swarma je vodila od samog početka meča, ali su Netsi sjajnom igrom u napadu u drugoj četvrtini uspjeli preokrenuti rezultat.

Prednost su uspjeli uvećati uoči posljednje dionice, a onda neshvatljivo pali pa je uslijedila dramatična završnica. Upravo je jedna Musin poen sa slobodnih bacanja na kraju bio i presudan za pobjedu.

Netsi su prvi u Atlantičkoj diviziji s omjerom 26 pobjeda i 14 poraza, dok je Swarm treći na Jugoistočnoj diviziji s omjerom 21-21.