Mlada U-21 reprezentacija BiH doživjela je težak poraz od Engleske rezultatom 5:0, u zadnjoj utakmici kvalifikacija za Evropsko prvenstvo.

Domaći tim bio je mnogo bolji te je do poluvremena već imao dva gola prednosti. U 14. minuti je pogodio Swift, a u 18. Abraham.

U nastavku još tri gola za Engleze. Onomah je u 49. minuti povisio na 3:0, Watmore je postigao četvrti gol u 62. minuti, da bi konačnu pobjedu sa “petardom” ovjerio ponovo Abraham svojim drugim golom u 68. minutu.

Mladi Zmajevi su tako kvalifikacije završili na posljednjem mjestu grupe sa samo 3 boda i bez ijedne pobjede.

Vrijeme je za neke promjene u stručnom štabu. Očigledno da selektor Darko Nestorović nije dorastao za ovaj nivo takmičenja.