TOTALNA LUDNICA U LIGI PRVAKA: 14 golova i uživanje u vrhunskom fudbalu! (VIDEO+FOTO)

Još jedno sjajno veče u Ligi prvaka ovog utorka. Odigrane su dvije utakmice osmine finala, a uzbuđenja i rezultatskih preokreta nije nedostajalo. Na dvije utakmice vidjeli smo 14 golova!

Atletico je napravio odličan rezultat u Leverkusenu jer je večeras savladao Bayer sa 2:4. Golove su u prvom poluvremenu postigli Saul u 17. i Griezmann u 25. minuti susreta.

Leverkusen je uspio na startu drugog dijela smanjio preko Bellarabija, Gameiro je u 59. minuti iz penala ponovo udvostručio prednost svog tima, ali je Savić autogolom smanjio na 2:3 u 68. minuti. Rezervista Torres je u 86. minuti sve završio i postavio konačnih 2:4.

Na Etihadu smo vidjelu pravu pravcatu ludnicu. Manchester City pobijedio je Monaco sa 5:3, nakon velikog broja preokreta. Iako su Građani poveli golom Sterlinga u 26. minutu, do poluvremena je uslijedio preokret. Prvo je Falcao izjednačio pogotkom glavom u 32. minuti, a osam minuta kasnije sjajno je pogodio i Mbappe.

U 58. minuti izjednačio je Aguero, a samo tri minute kasnije Falcao za Monaco postiže još jedan sjajan gol. Aguero je ponovo izjednačio rezultat, sada na 3:3, bilo je to u 71. minuti, a potpuni preokret vidjeli smo u 77. minuti, pogodio je Stones. Par minuta kasnije Sane je pogodio za konačnih 5:3.

Sutra su na programu posljednje dvije utakmice osmine finala, a sastaju se Porto – Juventus i Sevilla – Leicester City. Oba meča su u terminu od 20:45 sati.