PREKINUTA UTAKMICA U ŽIVINICAMA: Ko gubi ima pravo da se ljuti!

Utakmica 4. kola Lige za prvaka Prvenstva BiH za rukometaše između Konjuha i Vogošće, koja se igrala večeras u Živinicama, prekinuta je šest minuta do kraja pri rezultatu 28:20 za domaćina.

Konjuh je tokom cijele utakmice bio bolji tim, vodio je konstantno, dok gostujući sastav nikako nije uspijevao da se rezultatski približi razigranoj ekipi Bojana Unčanina.

Gostujući rukometaši nisu bili zadovoljni suđenjem, pa su šest minuta do kraja napustili utakmicu i otišli u svlačionicu. Par minuta poslije je donesena odluka da se utakmica prekine.

Sada je vrijeme za reakciju iz Rukometnog saveza BiH, a očekuje se da će Konjuh utakmicu dobiti za “zelenim stolom”, odnosno da će pobjeda Konjuha biti registrovana službenim rezultatom.