PONOS BIH! Zmajići napravili veličanstveni preokret i osvojili prve bodove na EP! (FOTO)

Kadetska fudbalska reprezentacija BiH pobjedom je otvorila Evropsko prvenstvo koje se igra u Engleskoj. Mladi Zmajići uspjeli su nakon velikog preokreta pobijediti Dansku sa 3:2 te tako osvojiti prve bodove u Grupi “C”.

Loše je počelo za naše momke, jer su Danci poveli već u 7. minutu preko Dyhra. Nakon isto toliko u nastavku susreta naši momci su izjednačili preko Memiševića, da bi Danska opet povela u 71. minuti iz penala. Strijelac je bio Kirkeby.

Taj gol kao da je ohrabrio naše momke koji su u samo četiri minute napravili preokret. Memišević je u 72. minutu izjednačio na 2:2, da bi pobjedu u 76. minuti svojim golom donio Nikolić.

Naši momci u utorak, 8. maja 2108. godine igraju utakmicu drugog kola Grupe “C” protiv selekcije Belgije, koja je na startu savladala reprezentaciju Republike Irske sa 2:0.