Odličan start Eura: Naši mini-fudbaleri se poigrali sa Talijanima!

U češkom Brnu započelo je Evropsko prvenstvo u Minifudbalu. Naša reprezentacija je danas odigrala prvu utakmicu na turniru, protivnik je bila Italija, ali problema za naše momke nije bilo jer smo slavili ubjedljivim rezultatom 4:0.

Naši su mini-fudbaleri bili bolji tokom cijelog susreta, a sve je to okrunjeno sa dva gola u prvom poluvremenu. U 13. minuti susreta pogodio je Marko Vujica, da bi u 16. minuti vodstvo našima udvostručio Robert Đotlo.

U nastavku su naši nastavili sa dominacijom na terenu. Marin Jukić je u 34. minuti susreta povisio na 3:0, dok je sve završio Robert Đotlo svojim drugim golom u posljednjoj minuti susreta.

BiH je tako napravila sjajan uvod u utakmicu 2. kola kada u ponedjeljak igra komšijski okršaj sa selekcijom Srbije, koja će danas protiv Crne Gore odigrati mali derbi regiona.

Match Highlights: Bosnia and Herzegovina-Italy