Očekivani poraz kod prvaka BiH: Pogledajte golove sa utakmice Zrinjski – Sloboda (VIDEO)

Sloboda je danas očekivano poražena od Zrinjskog rezultatom 2:0, u susretu 16. kola BH Telecom Premijer lige BiH.

Tuzlaci su kod aktualnog prvaka BiH otišli oslabljeni neigranjem tri igrača, Ordagića, Osmanagića i Lazevskog koji su suspendovani zbog žutih kartona, ali možda i već u mislima na revanš utakmicu četvrtfinala Kupa BiH protiv Sloge iz Simin Hana.

Oba gola za domaće postigli su štoperi Zrinjskog. Prvi put je glavom nakon kornera pogodio Barišić u 16. minuti, da bi pitanje pobjednika riješio Katanec, također nakon kornera u 65. minuti susreta.

Sloboda u narednom, 17. kolu BH Telecom Premijer lige BiH dočekuje zenički Čelik, a prije toga, već u srijedu na Tušnju igra i pomenutu utakmicu sa Slogom, nakon koje ima šansu izboriti plasman u polufinale Kupa naše zemlje. Prva utakmica u Simin Hanu završena je bez golova.