NOVI TUŠANJSKI PORAZ: Sloboda u potpunosti demolirana! (VIDEO)

Fudbaleri Slobode lagano su, bez ispaljenog metka položili oružje pred Širokim Brijegom. Tušanjska publika na kraju je nezadovoljna napustila stadion nakon poraza od 0:3 u 12. kolu Premijer lige BiH.

Već nakon prvog poluvremena praktički je sve bilo završeno. U 8. minuti za goste je pogodio Menalo, a krajem prvog poluvremena Čabraja je udvostručio prednost svog tima koji je čak promašio i penal preko Ćorića.

U nastavku ništa bolju Slobodu nismo vidjeli. Široki dominantan sredinom terena i lagano čuva rezultat. Baraban je tako u 87. minuti susreta zapečatio sudbinu domaćeg sastava.

Sloboda je sada u veoma nezgodnoj situaciji. U narednom kolu gostuju ekipi Radnika, ali prije toga, već u srijedu moraju odigrati utakmicu osmine finala Kupa BiH protiv Bratstva u Gračanici.