Nova “trica”: Lagano slavlje Labudica u Mostaru

U ženskoj rukometnoj Premijer ligi BiH završen je jesenji dio sezone, a Jedinstvo Atlas Relax je u 11. kolu nadigralo tim Katarine u Mostaru. Rezultat bio glasio 23:36.

Tim Zvjezdana Tomića opravdao je ulogu favorita. Ozbiljno su shvatili ovaj zadatak i od starta susreta pokazali da su kvalitetnija i bolja ekipa. Na poluvremenu je bilo 9:16, a u nastavku su Labudice dodatno pojačale tempo i na kraju osvojile nova tri boda.

Zvekić je ponovo bila najbolja Labudica, postigla je 7 golova, a dobro su je pratile Belušević i Horozović sa po 5 komada. U domaćem timu Gudelj je postigla 8 golova.

Jedinstvo Atlas Relax je tako prvi dio sezone okončalo na trećem mjestu sa 22 boda i omjerom 7 pobjeda, remijem i tri poraza.