SportValter Tuzlanski

Rukometaši Slobode u Mejdanu pobijedili u zadnjim sekundama susreta, RK Izviđač

U susretu 6. kola Premijer lige BiH Sloboda je danas u Mejdanu ugostila ekipu Izviđača. Svih 60 minuta viđen je vrlo zanimljiv susret i vrlo dobar rukomet, te na kraju pobjeda Slobode  rezultatom 29:28.

Prvo poluvrijerme je završeno vodstvom Slobode 16:14, međutim u vrlo zanimljivoj završnici Davor Kadić sa zvukom sirene postiže gol za podjedu domaćeg kluba. Ekipe su nastupile u sastavima:

Sloboda: Čajić, Ilić 2, Đana 1, Denjo 1, Skopljak 4, Karahodžić, Memić 2, Omerović, Manjić, Đulić, Jelić, Mehić, Torlaković, Abdurahmanović 6, Hamzić 8, Kadić 5.

Izviđač: Vukšić 5, Alilović, Kos, Ivanović 2, Jozinović 1, Primorac 1, Šoljić, Džono 3, Delić 14, Maretić 1, Miličević, Grbavac, Buntić, Muhović 1, Buljubašić, Mandić.

Sloboda se nakon odigranih 6 kola nalazi u sredini tabele sa osvojenih devet bodova. U sedmom kolu Sloboda  gostuje u  Vogošči kod istoimene ekipe.