VIDEO//Bruka u finalu ruskog kupa: Opšta tuča, “letjele šake”, sudija podijelio 4 crvena kartona!

U finalnom duelu Kupa Rusije snage su u Sočiju odmjerili Lokomotiva i Ural. Lokomotiva je slavila rezultatom 2:0, ali više će se pamtiti nesportske scene nego golovi sa ove utakmice.

Dosta frustrirajuće je bilo za igrače Urala da nakon odolijevanja 75 minuta prime dva gola u finišu, pa je sve eskaliralo žestokim nasiljem.

Igrao se 93. minut i napad Lokomotive je tekao sa desnog boka. Na drugom dijelu terena se u tim momentima mogao videti igrač Urala, Fidler, koji se unosi u lice Farfanu iz redova Lokomotive. Ubrzo su čarke prerasle u fizički duel u koji se umiješao i Ari koji je otpočeo brutalniji dio ovog sukoba.

“Letjele su šake” na sve strane, a rezultiralo je tako što su crvene kartone dobili Fidler, Farfan, Ari i Manučarijan.