
O nastupu Ryana Stocka u showu ‘America's Got Talent‘ još će se dugo pričati. On i njegova zaručnica Amber Lynn Walker publici su predstavljali tačku u kojoj on drži metu u ustima, a ona je gađa sa lukom i vatrenom strijelom.
U jednom je trenutku sve pošlo po zlu, strijela je otišla nekoliko centimetara u krivome smjeru prema Ryanovom vratu, što je u ovom slučaju moglo završiti kobno.
On se brzo trznuo i nije imao nikakve ozlijede, ali su publika i svi žiri ostali prestravljeni. Suci Howard Stern, Heidi Klum, Mel B i Howie Mandel morali su se brzo pribrati budući da show ide uživo, a ekipa iza kamera morala se pobrinuti da je s Ryanom sve ok.
https://www.youtube.com/watch?v=3H89X30EIM4
On se kasnije se oglasio i na svom Twitter profilu.
“Imali smo tehničku nezgodu u večerašnjem nastupu uživo, imao sam sreće da je sve prošlo dobro”, napisao je.