DEBI DA ZAPLAČEŠ: Kiks mladog golmana Radnika koji se ne viđa često (VIDEO)

Mladi golman Radnika Samed Hodžić dugo će pamtiti meč u Krupi na Vrbasu. Prvi čuvar mreže Bijeljinaca Mladen Lučić nije imao pravo nastupa zbog tri žuta kartona, dok je njegov zamjenik Senedin Oštraković povrijeđen, pa je priliku među stativama u duelu sa Krupom dobio Hodžić.

Mladić, koji će 2. oktobra proslaviti punoljetstvo, napravio je veliku grešku na svom debiju. U 57. minutu pokušao je da dribla rivala, poklonio loptu Miljanu Ljubenoviću, kojem nije bilo teško da matira 17-godišnjeg čuvara mreže, koji je u Krupi na Vrbasu upisao svoj prvi nastup u Premijer ligi BiH.

Rasplakao se Hodžić nakon velikog kiksa, ali su ga njegovi saigrači utješili, a kasnije golom za izjednačenje i oraspoložili. U 75. minuti Ševko Okić uposlio je Velibora Đurića, koji je matirao Jovana Kutića. Ostalo je: Krupa – Radnik 1:1.