VIDEO Veliki bod na Grbavici: Krpić spasio Slobodu poraza!

U derbiju 15. kola Premijer lige BiH, Sloboda je osvojila važan i veliki bod na Grbavici protiv Željezničara. Konačan rezultat glasio je 1:1.

Gledali smo poprilično tvrdu i ne tako lijepu utakmicu. Plavi su bili nešto bolji u prvom dijelu susreta, propustili su nekoliko šansi, ali nisu uspjeli postići gol.

U nastavku susreta Lendrić je doveo Željezničar u vodstvo, igrala se 65. minuta, da bi pet minuta do kraja Krpić svojim devetim ovosezonskim golom izjednačio i donio Slobodi veliki bod.

U posljednoj minuti utakmice Zec je imao šansu za sva tri boda, izašao je jedan na jedan na Kjosevskog, ali je golman sarajevskog tima odbranio njegov slabašan udarac.

Slijedi reprezentativna pauza, a nakon toga Sloboda premijerligašku sezonu nastavlja domaćim susretom protiv Zrinjskog.