Zanimljivosti i zabava

TOPLESS DAMA, SPAVA SAMA: Upoznajte top model Michelle, vječitu studenticu iz snova




Lijepa je Michelle studirala na Građevinskom fakultetu u rodnom mjestu, ali je nakon preseljenja u Sao Paolo školovanje ostavila po strani, jer joj je jako dobro krenulo u manekenskim vodama.
Inače, Michelle je poliglot, a pored maternjeg portugalskog, tečno govori još i talijanski, francuski i engleski jezik.

Michelle se proslavila još 2002. i 2003. godine, kada je njezino tijelo osvanulo na naslovnici uglednog američkog magazina Sports Illustrated Swimsuit Issue, a nakon toga dobila je poziv od Victoria Secreta da se pojavi na njihovom Fashion Showu.

Ubrzo je potpisala ugovore sa: Valentinom, Christian Diorom, Escadom, Ralph Laurenom, a za njezine usluge zainteresirao se i Emporio Armani, i još desetak uglednih modnih kuća.

Njezino lice je krasilo više od 100 naslovnica najvećih modnih časopisa, uključujući međunarodne izdanja Voguea, Elle, Marie Claire, Esquire, L'Officiel, Harper Bazaar, Amica i Glamour.
Michelle trenutno živi u Los Angelesu, a šuška se kako spava sama.

U fotogaleriji koju smo pripremili za vas, možete pogledati neke od Michellinih posljednjih fotografija nastalih na snimanju modnih editorijala.

Možda će Vas zanimati i: