Rukometaši Sloboda Solane sve su bliže ispadanju iz Premijer lige BiH. Večeras je u Malom Mejdanu, u 19. kolu, gostovala Krajina i zasluženo slavila sa 26:32.

Solari su bolje otvorili meč, u par navrata imali dva gola prednosti, međutim, to je bilo sve što su uradili u ovom susretu. Gosti su preuzeli dominaciju i do poluvremena preokrenuli u svoju korist (13:14).

U nastavku ništa novo kada je u pitanju igra ekipe Mirze Bulića. Mnogo grešaka u napadu i nedovoljno agresivna odbrana, što je bilo dovoljno da Cazinjani iz Tuzle odnesu puni plijen.

Najefikasniji igrač gostiju bio je Salkić sa 9 golova, dok je dobar bio i Lipović sa 7. Najbolji igrač Slobode bio je Čamdžić sa 6 golova.

Tuzlacima je ovo bio 15. poraz u sezoni, kojim su ostali zakovani za dno sa samo 10 bodova. Cazinjani su sada u sredini tabele sa 25 osvojenih poena.