Razočarao i podbacio!

Damir Džumhur poražen je jučer od kvalifikanta i mnogo lošije plasiranog na ATP listi Mađara Attile Balazsa, u prvom kolu ATP-a u Umagu rezultatom 2:1 u setovima, piše sport1.ba.

Džumhur je jako loše otvorio meč, te je u drugom gemu njegov protivnik napravio brejk što je kasnije bilo dovoljno za rezultat 6:3 i prednost od 1:0 u setovima.

Nakon toga, najbolji bosanskohercegovački teniser zaigrao je puno bolje, a u drugom setu svom protivniku nije dopustio da osvoji niti jedan gem te je slavio rezultatom 6:0.

U takvoj igri, Džumhur je sjajno otvorio i posljednji set te poveo rezultatom 0:3, ali je u devetom i 11 gemu dopustio Balazsu da napravio dva brejka i slavi rezultatom 7:5, što je na kraju bilo dovoljno za pobjedu.