Potop Bosne i Hercegovine u Luksemburgu!

Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine nastavlja da rasporadaje svog fudbalski ugled. Selekcija Luksemburga očitala nam je fudbalsku lekciju i slavila sa 4:1.

Igrala se 6. minuta kada je za 1:0 pogodio Mathias Olesen, odlični su bili domaći reprezentativci i 24 minute kasnije iz jedanesterca povisili na 2:0. Ujedno to je bio i rezultat prvog poluvremena.

Igrala se 55. minuta kada je nakon jednog centaršuta lopta pogodila u leđa Nihada Mujakića i odsjela u našoj mreži za velikih 3:0 za Luksemburga.

Pokušavali su naši da postignu gol, te to im je uspjelo u 92. minuti kada je Renato Gojković nakon jednog kornera pogodio za 3:1, da bi samo dvije minute kasnije Gerson Rodrigues pogodio za 4:1, što će se ispostaviti i konačan rezultat susreta.