SportValter Tuzlanski

Trijumf Tuzla Cityja u Konjicu i velika nada za opstanak u Premijer ligi

U okviru 32. kola m:tel Premijer lige BiH odigrani u veoma važni mečevi,  u borbi za opstanak, čak šest timova se bori za ostanak u društvu najboljih, a nakon ovog kola situacija u borbi za opstanak je još više zakomplikovala.

Igman iz Konjica doživio poraz na svom terenu od ekipe Tuzla City i sada se dodatno zakomplikovala situacija u borbi za opstanak.

U duelu Igmana i Tuzla Cityja rezultat je 0:1, a gol je postigao Hadžić u šestoj minuti na asistenciju Kuzmanovića.

Igman je imao i više od igre u ovom susretu, pokušao je zaprijetiti gostima, ali je na kraju gol Hadžića iz šeste minute odlučio meč i dodatno zakomplikovao borbu za opstanak. Sada obje ekipe na svom kontu imaju po 34 boda i nalaze na sedmoj (Tuzla City), odnosno osmoj poziciji (Igman).

Igman – Tuzla City 0:1 (Hadžić 6’)

FK IGMAN: Ćeman, Duraković, Drljević, Oremuš, Hrelja, Hebibović, Bodul, Dupovac, Denković, Mahmić, Ramić

TUZLA CITY: Barcola, Šukilović, Nukić, Gavrić, Hadžić, Kuzmanović, Ćorić, Karjašević, Karić, Čeliković, NIkitin