Još jednu sjajnu partiju pružile su večeras rukometašice Jedinstvo AtlasRelaxa. U revanš utakmici četvrtfinala Kupa BiH, Tuzlanke su bez većih problema nadigrale Izviđač sa 41:17, te tako drugi put zaredom izborile završnicu ovog takmičenja.

Nikakvih dilema nije bilo ko će na kraju slaviti. Već na poluvremenu je bila dvocifrena prednost na strani Labudica (19:9), a u nastavku su igračice Jasmina Unkića odigrale još bolje i do kraja deklasirale tim iz Ljubuškog.

U pobjedničkom taboru po 6 golova postigle su Horozović, Šumelj i Midžić, dok je najbolja kod gošći bila Boras sa 10 pogodaka. Što se golmanica tiče, Huskić i Šumelj su branile po poluvrijeme te su skupile po 8 odbrana, dok je na drugoj strani sjajna Gudelj svoj gol odbranila 14 puta.