BiH

Dodik odgovorio Izetbegoviću: Čekam ga u 13 sati

Bakir Izetbegović izjavio je da se Milorad Dodik “nekom silom mora riješiti”, što je izazvalo oštru reakciju predsjednika SNSD-a koji je poručio da ga čeka u 13 sati.

Lider SDA je na Federalnoj televiziji rekao da međunarodna zajednica popušta pred Dodikovim potezima i da pravosuđe mora reagovati. Dodik je na društvenoj mreži X odgovorio da je pozvao Izetbegovića da mu objasni prijetnje te da očekuje njegov poziv u 13 sati.

Možda će Vas zanimati i:

U nastavku je Dodik poručio da je otporan na prijetnje i da Izetbegović “nije jak” za njega, koristeći oštre riječi koje dodatno podgrijavaju političku napetost u Bosni i Hercegovini.

 

Možda će Vas zanimati i:

Back to top button