VIDEO//Liga prvaka: Profitirali madridski klubovi!

Nastavak nogometne noći u Ligi prvaka donio nam je još dva zanimljiva susreta u kojem su najbolje prošli madridski timovi, Atletico i Real.

U derbiju četvrtfinala u Minhenu su se sastali Bayern i Real Madrid, a gosti su slavili velikim preokretom rezultatom 1:2.

Čileanac Vidal je doveo Bayern u vodstvo u 25. minuti, a u finišu prvog poluvremena je čak promašio i penal. Pravda je na kraju zadovoljena, jer realno penala nije bilo.

Sve je to kaznio Ronaldo u nastavku susreta sa dva gola za svoj tim. Prvo je izjednačio u 47. minuti, a Realu je preokret donio u 77. minuti. Posao je Kraljevima olakšao i Javi Martinez (Bayern) koji je dobio crveni karton.

Atletico Madrid je na svom Vicente Calderonu dočekao Leicester City i na kraju slavio minimalno rezultatom 1:0. Jedini gol za Jorgandžije postigao je Griezmann iz penala u 28. minuti utakmice.

Podsjetimo, ranije danas Monaco je u Dortmundu pobijedio Borussiju rezultatom 3:2. Revanš susreti četvrtfinala Lige prvaka su već naredne sedmice.