TRILER ZAVRŠNICA U ŽIVINICAMA: Konjuh teško do jednog boda na oproštaju od domaće publike (FOTO)

Večeras smo u Živinicama vidjeli dramu! U posljednjoj utakmici jesenjeg dijela Premijer lige BiH, Konjuh je na svom terenu remizirao sa Slavijom iz Istočnog Sarajeva. Konačan rezultat glasio je 31:31 (14:16).

Ekipa Slavije igrala je odlično i vodila tokom cijele utakmice. Razlika je u korist gostiju u više navrata iznosila +3, a na poluvremenu je bilo 14:16.

U nastavku ista slika na terenu. Desetak minuta do kraja vodili su gosti i sa četiri gola razlike, međutim u 56. minuti Konjuh je došao na samo gol zaostatka (28:29), a dva minuta kasnije i do poravnanja (29:29).

Do kraja smo vidjeli pravi triler. Na tri sekunde do kraja, kod rezultata 31:31 trener Žikica Milosavljević traži time-out, međutim domaćini nisu uspjeli postići gol pa je susret završen neriješenim ishodom.

Rukometaši Konjuha će sada na pauzu koja traje do 15. januara naredne godine kada je zakazana prozivka. Proljetni dio sezone počinje 22. februara 2018. godine.