Senzacija u Beogradu: Igokea prosula 22 poena prednosti, ali u dramatičnoj završnici srušila Partizan

Igokea je pobijedila Partizan rezultatom 91:89 u Beogradu, te sigurno napravila veliko iznenađenje ovo kolo.

Igokea je sjajno započela susret, vodeći s šest poena razlike nakon prve četvrtine protiv domaćina, koji je bio favoriziran. Tijekom prvog poluvremena Igokea je nastavila kontrolirati igru, završavajući ga s prednošću od 48:34.

Košarkaši Partizana nisu uspjeli sustići protivnika ni u trećoj dionici, zaostajali su za čak 19 poena prije ulaska u posljednju četvrtinu. Unatoč tome, Partizan je uspio ostvariti nevjerojatnu seriju u posljednjoj četvrtini, što je dovelo do dramatične završnice. Ipak, krajnji rezultat je i dalje bio u korist Igokee.

Najbolji igrači Igokee bili su Tanasković i Jeremić s po 17 poena, dok je bh. reprezentativac Edin Atić pružio odličnu partiju s 14 poena, četiri skoka i četiri asistencije.

LeDay je bio najučinkovitiji u redovima Partizana sa 16 poena, dok je Trifunović postigao 15 poena. Nakon utakmice, Partizan je pao na treće mjesto ABA lige s omjerom od pet pobjeda i dva poraza, dok je Igokea zauzela četvrto mjesto s istim omjerom.