Kevin De Bruyne je na prodaju! Evo koliko Manchester City traži za svog genijalca

Kevin De Bruyne je nedavno napravio senzacionalan povratak na teren nakon duge pauze zbog povrede, ističući se izvanrednom igrom u pobjedi protiv Newcastlea rezultatom 3:2.

Belgijski veznjak je ušao u igru u 69. minuti, kada je njegova momčad gubila 2:1 protiv Newcastlea. Samo pet minuta kasnije, De Bruyne je postigao ključni gol za izjednačenje na 2:2, a potom je u posljednjim minutama utakmice asistirao za pobjednički gol, postavivši konačan rezultat na 3:2.

Pep Guardiola, menadžer Manchester Cityja, izrazio je želju da De Bruyne ostane na Etihadu što duže. Međutim, naglasio je da odluka o produženju ugovora ovisi o samom igraču, čiji trenutni ugovor istječe za 18 mjeseci.

Ukoliko De Bruyne odluči ne produžiti ugovor, klub će se morati suočiti s pitanjem prodaje. Već su se saudijski klubovi Al-Nassr i Al-Hilal pojavili kao zainteresirani kupci. No, ta privilegija neće doći jeftino. Manchester City je postavio cijenu od 100 milijuna funti (117 milijuna eura) za De Bruynea, čineći ga jednim od najskupljih igrača na tržištu.