SportValter Tuzlanski

FK Tuzla City na Tušnju samo bod protiv Veleža

U 26. kolu Premijer lige Bosne i Hercegovine, FK Tuzla City je na Tušnju dočekao FK Velež. Nakon veoma borbene i tvrde utakmice konačan rezultat je glasio 1:1.

Do kraja prvog poluvremena nismo više zabilježili nijednu ozbiljniju šansu i na odmor se otišlo rezultatom 0:0.

Veoma tvrdih 45 minuta smo gledali na Tušnju, važnost utakmica je uzela svoje. Domaćinima bodovi potrebni u borbi za opstanak, gostima u borbi za Evropu.

Kada se činilo da se bližimo remiju bez golova na scenu stupa Nermin Haskić u 82. minuti utakmice. Leai je uposlio napadača Rođenih koji odlično šutira lijevom nogom i postiže sjajan pogodak za 0:1.

Ipak u 93. minuti, Pantelić pogađa za 1:1 i donosi bod Tuzlacima. Pantelić nije slavio pogodak protiv bivšeg kluba. To je bio i konačan rezultat utakmice.