Sport

Bosna zatvara sezonu u Zetri: Duel protiv Dubaija za kraj ABA lige

Košarkaši Bosne BH Telecom večeras u posljednjem kolu ABA lige dočekuju ekipu Dubai Basketball u dvorani Zetra, u susretu koji nosi značaj i za domaći tim i za goste.

Bosna je već osigurala sedmu poziciju na tabeli, čime je izjednačen najbolji rezultat kluba u regionalnom takmičenju. Ipak, Studenti žele sezonu zaključiti kvalitetnom partijom pred svojim navijačima.

Možda će Vas zanimati i:

Trener Bosne Muhamed Pašalić ističe da motivacije ne nedostaje.

“Utakmica protiv Dubaija je sama po sebi velika motivacija. Riječ je o euroligaškoj ekipi koja se bori za prvo mjesto u ABA ligi. To je dovoljan razlog da naši navijači dođu i podrže nas. Već smo ostvarili sjajan rezultat, ali želimo pokazati karakter, energiju i napredak na terenu”, poručio je Pašalić.

S druge strane, gostujući tim ima jasan cilj. Pobjedom bi Dubai preskočio Partizan i osigurao prvo mjesto na tabeli pred početak play-offa.

“Imamo sve u svojim rukama. Pobjeda nam donosi vrh tabele i prednost domaćeg parketa. Ključ će biti odbrana i kontrola njihove igre”, kazao je trener Dubaija Aleksander Sekulić.

Ulaznice su dostupne putem platforme Entrio.ba, na ovlaštenim prodajnim mjestima, kao i na blagajni Zetre na dan utakmice od 18 sati. Cijene za sve tribine iznose 15 KM, teleskopi Istok i Zapad 30 KM, dok su teleskopi Sjever i Jug 8 KM.

Za navijače, studente, penzionere i djecu obezbijeđene su i povoljnije ulaznice po cijeni od 5 KM za sektore Sjever i Jug.

Susret Bosna – Dubai igra se večeras s početkom u 20 sati uz direktan prijenos na Arena Sportu.

Možda će Vas zanimati i:

Back to top button