(VIDEO)Nezaustavljivi Phoenix savladao i Golden State, Nurkić postigao devet poena

Odlična forma

Košarkaši Phoenix Sunsa su na svom terenu pobijedili ekipu Golden State Warriorsa rezultatom 123:115, potvrdivši tako odličnu formu i upisavši petu uzastopnu pobjedu.

Unatoč tome što su Warriorsi bolje krenuli u utakmicu te stekli prednost nakon prve četvrtine, Phoenix je sjajno odigrao do poluvremena, koje je završilo rezultatom 63:47 u korist Sunsa.

U drugom dijelu utakmice, Phoenix je lako održavao veliku prednost, a gosti su tek prema kraju uspjeli ublažiti poraz.

Najbolji igrači u redovima Phoenixa bili su Durant s 32 poena i Booker, koji je ostvario double-double s 25 poena i 10 asistencija.

Bh. reprezentativac Jusuf Nurkić proveo je 17 minuta na parketu, postigavši devet poena i zabilježivši pet skokova. Thompson je bio najbolji kod Warriorsa s 23 poena, dok je Šarić dodao 17.