(VIDEO) Maestralni Jokić se na teren vratio triple-doubleom, Denver bolji od Houstona

Košarkaši Denver Nuggetsa ostvarili su pobjedu na domaćem terenu protiv ekipe Houston Rockets rezultatom 134:124, a ponovno je briljirao srbijanski centar Nikola Jokić, ostvarivši svoj sedmi triple-double ove sezone u NBA ligi.

Unatoč tome što je propustio prethodnu utakmicu zbog bolova u leđima, Jokić je sinoć predvodio Nuggetse do devete pobjede na domaćem terenu u isto toliko odigranih utakmica. Sjajno je odigrao s 32 poena, 15 asistencija i 10 skokova, čime je ukupno došao do 112. triple-doublea u svojoj karijeri.

Njegov suigrač Porter također je pridonio uspjehu s 30 poena, 10 skokova i pet asistencija, dok se Murray vratio na teren nakon 11 propuštenih utakmica zbog ozljede i postigao 16 poena.

U redovima Houstona istaknuo se Green s 26 poena, dok je Sengun dodao 22.

Nuggetsi su dominirali od početka utakmice, postigavši rekordnih 41 poen u prvoj četvrtini sezone i stvarajući prednost od 19 poena. Tijekom cijele utakmice nisu gubili, zadržavajući dvocifrenu prednost nakon uvodnih četiri minute.

Osim toga, vrijedi istaknuti pobjedu Los Angeles Lakersa u gostima protiv ekipe Detroit Pistons rezultatom 133:107.