Valter Tuzlanski

Sloboda ugostila Posušje, a gosti su došli do pobjede rezultatom 2:0.

U prvoj utakmici drugog kola WWIN lige Bosne i Hercegovine Sloboda je večeras ugostila Posušje, a gosti su došli do pobjede rezultatom 2:0.

Iz prvog ozbiljnijeg napada Posušje je povelo. Jenjić je u 37. minuti glavom pogodio. Prvo poluvrijeme bilo je jako slabo i nije viđeno puno toga, a nešto bolje je bilo u nastavku.

Posušje je povelo već na startu drugog dijela. Rozić prvo pogađa stativu, ali odbijenu loptu zatim sprema u mrežu. Taj gol kao da je dotukao Tuzlake, koji nisu pronašli način da se vrate i upisali su još jedan poraz.

Sloboda – Posušje 0:2

SLOBODA: Muminović, Beganović, Bratovčić, Osmanković, Mahmud, Jašarević, Kurtalić, Husejinović, Cvijanović, Dervišagić, Jovašević.

POSUŠJE: Galić, Stapić, Marić, Vrgoč, Mihaljević, Begić, Jenjić, Hanuljak, Mandić, Rozić, Boban.