Rukometaši tuzlanske Slobode bolji i od Kaknja

U okviru 24. kola Prve lige FBiH – grupa Sjever, rukometaši tuzlanske Slobode u Mejdanu su, formalno kao gosti, pobijedili ekipu RK Kakanj.

Na kraju prvog poluvremena rezultat je bio 16:28, dok je poslije 60 minuta slavila Sloboda rezultatom 28:55.

Pogotke za tuzlansku ekipu postigli su Davor Kadić sedam, Admir Kišić i Kerim Torlaković po šest Emir Suhonjić, Semir Memić i Adi Omeragić po pet, Darko Ilić, Dino Mehić i Arnad Hamzić po četiri, Mirza Jusufović i Edin Cerić po tri, Enes Skopljak dva i jedan pogodak postigao je Amer Denjo.

U suparničkoj ekipi pogotke su postigli Admir Bjelopoljak osam, Amar Amitović i Kerim Bašić po pet, Benjamin Hrustić tri, Adnan Čobo i Salih Delić po dva, dok su po jedan pogodak postigli Hidajet Sužanj, Tarik Kubat i Sulejmen Brkić.