SportU fokusu

(FOTO) Sloga s lakoćom savladala Slaven iz Živinica!

U okviru 15. kola prvenstva u Prvoj ligi Federacije BiH, danas su se sastale ekipe Sloge iz Simin hana i Slavena iz Živinica.

Već na samom početku utakmice, ekipa Sloge je osigurala vodstvo kada je u 9. minuti pogodak postigao Jovo Kojić.

Na poluvrijeme su odšetali sa sigurnih 2:0, nakon što je pred sami kraj prvog poluvremena go ‘zabio’ Almir Omerović. Sigurni su bii momci cijelu utakmicu, a u konačnici, pred sudijski znak za završetak utakmice, treći pogodak je postigao Todorović Darjan i na taj način su osigurali ljubiteljima svog tima razlog za slavlje.

Sloga nakon ove utakmice na zimsku pauzu odlazi kao vicešampion sa bodom manje od jesenjeg prvaka Zvijezde iz Gradačca, a ove godine im preostaju još dva susreta protiv Slobode u četvrtfinalu Kupa BiH.