U 25. kolu Premijer lige BiH u rukometu, sinoć je Gradačac odigrao odličnu utakmicu i borbenom igrom pobijedio goste iz Dervente rezultatom 32:29 (15:16).

Izuzetno snažni gosti su u prvom poluvremenu pokazali zbog čega se nalaze u gornjem dijelu prvenstvene ljestvice i čak prvo poluvrijeme završili u svoju korist.

1

Drugo poluvrijeme je donijelo u nekim momentima još borbeniju utakmicu u kojoj su domaći igrači Gradačca imali više srčanosti i želje za pobjedom te su ostvarili razliku koja je u jednom momentu iznosila i sedam golova.

2

Pri kraju utakmice domaći trener Mikulić je ubacio i nekolicinu mladića da osjete utakmicu i tada su gosti uspjeli da dođu na tri gola razlike, što je bilo dovoljno domaćinu za pobjedu i tri boda koja možda budu i presudna u borbi za opstanak u Premijer ligi.

5

Strijelci za Gradačac su bili: Šahdanović 8, Grahovac 7, R. Božić 6, Sarajlić 5, D. Božić i Haseljić sa po 2 i Mirković i Pedić po jedan pogodak.

6

U ekipi Dervente golove su dali: Živanić, Zemunović i Zekić po 6, Marčeta 5, Pekić 4, Lukić i Stanković po jedan pogodak.

Tekst: Suad Krajnović