Valter Tuzlanski

Večeras u Tuzli izabrani najbolji sportisti Tuzlanskog kantona za 2021. godinu

Večeras u BKC-u Tuzla a u organizaciji Sportskog saveza Tuzlanskog kantona po 28. put  izabrani najbolji sportisti, klubovi i posebna priznanja pojedincima za doprinos sporta u  Tuzlanskog kantona.

Za najuspješnije sportiste u pojedinačnim nastupima proglašeni su, Stefani Krešić i Nikola Drobnjak, te najuspješniji pojedinci iz ekipnih sportova, Alen Ovčina i Edina Selimović.

Možda će Vas zanimati i:

U kategoriji sportisti sa invaliditetom nagrađeni su treneri i ekipe: Boris Kasumović, Enes Kamberović, Safeta Jagodić, treneri Ejub Mehmedović, Mirsad Hasić, i Edis Imširović i ekipe Streljački invalidski klub Tuzla, KIK Zmaj Gradčac i Ženski streljački klub Živinice i najbolji paraolimpijac Ermin Jusufović.

U kategoriji kadeta narađeni su: Lamija Softić, Kenan Dračić, Amela Mehmedović, Bakir Musić, Milica Dragičević, Renato Čajić.

U kategoriji pojedinačno juniori nagrađeni su: Ema Lovrić, Melina Ibrahimović, Edhem Vikalo, Ena Baltić i Nejra Muratbegović.

Ekipni sportovi juniori nagrađeni su Nasja Ilić, Dajana Ibrić i Edin Dželilović, te u pojedinačnim sportovima: Maida Beganović, Sadin Mulahalilović, Sandro Krešić i Haris Murabašić.

U kategoriji sportski treneri nagrađeni su: Vanesa Tinjić, Una Selman Žilić, Hajrudin Trle, Željko Zombra i Mirza Mulahasanović, i treneri ekipa: Armin Dervišević, Slavica Ožegović i Davor Kadić.

Posebna priznanja za razvoj i doprinos u sportu dobili su: Nedim Arnautović, Aleksandar Jović, Jasenko Elezović, Ademir Zurapović, Košarkaški savez BiH.

Za najuspješnije klubove proglašeni su: Rukometni klub Sloboda Tuzla, Ženski košarkaški klub RMU Banovići i Ženski odbojkaški klub Sloboda Tuzla.

U muzičkom dijelu programa nastupili su učenici Srednje muzičke škole “Čestmir Mirko Dušek” iz Tuzle.

 

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana.

Možda će Vas zanimati i:

Back to top button

instagram volgers kopen volgers kopen buy windows 10 pro buy windows 11 pro